Progressive Mindworks - we solve the difficult problems.
Zamów prezentacje PackViz!
 
 
 
Optymalne wykorzystanie
pojemności załadunkowej
Minimalizacja kosztów
transportu oraz czasu
Minimalizacja czasu załadunku,
rozładunku oraz postoju
Bezpieczeństwo transportu
Do praktycznego użytku
 
               
PackViz® 2012: Rewolucja w logistyce.
Optymalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej
Jeśli przyjmiemy za cel optymalny załadunek kontenera przesyłkami o przypadkowych wymiarach, zadanie to, nawet w przypadku tylko kilkudziesięciu przesyłek, jest właściwie niewykonalne bez pomocy komputera.

To zadanie staje się jeszcze trudniejsze, gdy mamy do czynienia z setkami czy tysiącami przesyłek o różnych wymiarach, ciężarze czy tez specyficznych priorytetach załadunkowych.


Minimalizacja kosztów transportu oraz czasu
PackViz umożliwia nie tylko optymalizację wykorzystania pojemności załadunkowej, a co za tym idzie, zmniejszenie realnej liczby kontenerów potrzebnych do transportu określonych ilości towarów oraz zmniejszenie całkowitego czasu tego procesu.

Minimalizacja czasu załadunku, rozładunku i postoju
Czas to pieniądz: każda stracona minuta kosztuje, każda zyskana pozwala przedsiębiorstwu na podwyższenie efektywności procesów logistycznych, a zaoszczędzony czas umożliwa realizację większej ilości zamówień.

Korzystając z oprogramowania PackViz przedsiębiorstwo ma możliwość znacznego zwiększenia efektywności poprzez skrócenie czasu realizacji poszczególnych etapów procesu transportowego: załadunku, rozładunku w punkcie docelowym, a co za tym idzie skrócenie czasów postoju pojazdów w trakcie każdego z tych etapów. Czy będzie to przewóz towaru flotą ciężarową, morską, czy też powietrzną, efekt wykorzystania oprogramowania PackViz będzie taki sam: znaczne skrócenie czasu załadunku, rozładunku oraz postoju.


Bezpieczeństwo transportu
Równie piorytetową rolę odgrywa w całościowym procesie logistycznym bezpieczny przewóz towaru do odbiorcy. Oprogramowanie PackViz pozwala na sprecyzowanie dla każdej przesyłki wielu istotnych parametrów (dopuszczalny nacisk, pozycja transportowa przesyłek z towarem kruchym, maksymalna wysokość stosów w kontenerze), przewidując z góry i z dużą dokładnością ewentualne ryzyko oraz zapewniających dotarcie towaru do punktu docelowego w nienaruszonym stanie.

Stworzony do praktycznego użytku
Taki program jak PackViz® może tylko wtedy spełnić swoją rolę, jeśli został zaprojektowany w celu wspierania specjalnych wymagań pojawiających się w praktyce logistycznej – dlatego też bliskość do praktyki stanowiła kluczową ideę na etapie tworzenia naszego produktu.

Co to PackViz®?

Transport towarów i surowców stał się szczególnym problemem dla współczesnej, stale i w niezwykle szybkim tempie rozwijającej się gospodarki. Załadunek towarów na kontenery oraz ich przewóz w jak najkrótszym czasie stawia przed współczesną logistyką zadania niezwykle trudne i w formie optymalnej praktycznie nie do wykonania.

PackViz® to rewolucyjne oprogramowanie komputerowe, pozwalające optymalizować właśnie te procesy załadunkowe towarów przy użyciu najnowszych osiągnięć techniki.

Poznaj zalety.

PackViz® 2012 Small Business Edition
Przystępny pakiet startowy dla małych przedsiębiorstw.
PackViz® 2012 Professional Edition
Doskonała kontrola dzięki postępowej technice.
PackViz® 2012 Enterprise Edition
Idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających sytuacji.

O Progressive Mindworks

Pierwszoplanowym celem naszej firmy jest podwyższenie efektywności oraz związane z tym obniżenie kosztów procesów logistycznych naszych klientów. Poświęcamy wiele czasu, aby wprowadzić oprogramowanie PackViz w struktury przedsiębiorcze klienta, zapewniając przez to optymalne jego wykorzystanie.

Stworzony przez naszą firme algorytm posiada wielorakie całkowicie nowatorskie na rynku funkcje, odwołujące się w szczególnie silny sposób do praktyki przemysłowej oraz zapewniające nieosiągalną do tej pory efektywność procesów logistycznych.

Skontaktuj się teraz!

Czy małe, średnie czy też duże przedsiębiorstwo –
możemy zwiększyć Twoją efektywność!
To nasze zadanie.
Peter Calvache, B. Sc.
CEO, Progressive Mindworks Sp. z o.o.
 
 
Progressive Mindworks GmbH  
© 2018 Progressive Mindworks Sp. z o.o. Zawartości tej witryny są chronione przez prawa autorskie.
PackViz® jest znakiem towarowym należącym do Progressive Mindworks Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona główna | Ogólne warunki handlowe | Nota prawna
Przy użytku tej witryny zgadzasz się z naszą umową prywatności.